Ze u017eeleza a oceli, du00edru v trhu zacelu00ed...

Kariéra

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci v české, dynamicky se rozvíjející společnosti v centru Č.B.
  • Práce na mezinárodních projektech za podpory nejmodernějších technologií v oboru
  • Stabilní zaměstnání, smlouvu na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Pracovní doba 37,5 hod./týden
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Mladý kreativní kolektiv
  • Dotované stravování ve firmě
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dětskou rekreaci, na školní potřeby
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Souhlas se zpracováním osobních údajů k zaslání životopisu:

Zasláním životopisu tímto výslovně souhlasím, aby společnost TSE spol. s r.o. zpracovávala moje osobní údaje uvedené v této žádosti o přijetí do zaměstnání.

KONTAKT

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na níže uvedený kontakt.

Bc. Kateřina Neubauerová
Vedoucí personálního úseku
TSE spol. s r.o.
Mánesova 390/74
371 52 České Budějovice

Telefon: 386 721 163
Mobil: 736 730 329
E-mail: kariera@tse.cz

OBSLUHA CNC SOUSTRUHU

Náplň práce:

  • Práce na CNC soustruhu – kusová a malosériová výroba
  • Opracování dílů z oceli, hliníku a plastů
  • Měření a kontrola rozměrů, tvaru a jakosti – práce s mikrometrem, hloubkoměry apod.
  • Obsluha si sama tvoří programy a současně obrábí
  • Práce na 2 směny (pracovní doba 7,5 hod./denně)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technický obor
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost technologických postupů, práce s měřidly a čtení výkresové dokumentace
  • Schopnost spolupracovat, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

OPERÁTOR VÝROBY

  • Obsluha testovacích zařízení pro osazené desky plošných spojů
  • Průběžná kontrola kvality osazených součástek
  • Denní údržba testovacích zařízení
  • Práce na 3 směny
  • Práce na nejnovějších SMT technologiích

Požadujeme:

  • SŠ elektro či technického směru
  • Orientace ve výrobní dokumentaci
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Flexibilita
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení

KONTAKTY

T:  +420 386 721 111
tse@tse.cz