Ze u017eeleza a oceli, du00edru v trhu zacelu00ed...

Kariéra

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Práci na mezinárodních projektech za podpory nejmodernějších technologií v oboru.
  • Důkladné zaškolení na dané pracovní místo, abyste si mohli býti jistí svou odvedenou prací.
  • Jsme česká společnost, ale vyrábíme produkty pro světové značky v automotive a výrobou inkubátorů jsme jediní v České republice!
  • Pokud nejsi z Českých Budějovic, sídlíme 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží – dojíždění Vám tedy nezabere více času než je potřeba.
  • Sídlíme v centru, ale nabídneme Vám vlastní parkoviště, k dispozici je i kolostav.
  • Jsme stabilní zaměstnavatel, jako důkaz Vám nabídneme rovnou pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Na odpočinek máte k dispozici 5 týdnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhujete její čerpání (nemáme celozávodní dovolenou)
  • Pracovní doba 37,5 hod./týden, PO – PA, 7,5 hod./den
  • Příplatky za směnnost (30 Kč/hod. noční směna, 9 Kč/hod. odpolední směna)
  • Nabídka různých pozic ve výrobě na 1, 2 nebo 3 směny
  • U TH pozic možnost pružné pracovní doby a občasné práce z domova
  • Máme zde vlastní jídelnu, kam nám dováží 5 druhů jídel každý den, a to pro Vás pouze za 30,- Kč/oběd nebo večeře.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění příspěvek na školní potřeby, školní dětské pobyty
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Čisté a teplé pracovní prostředí
  • Firemní akce, kulturní akce pořádané společností

Souhlas se zpracováním osobních údajů k zaslání životopisu:

Zasláním životopisu tímto výslovně souhlasím, aby společnost TSE spol. s r.o. zpracovávala moje osobní údaje uvedené v této žádosti o přijetí do zaměstnání.

KONTAKT

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na níže uvedený kontakt.

Bc. Kateřina Neubauerová
Vedoucí personálního úseku
TSE spol. s r.o.
Mánesova 390/74
371 52 České Budějovice

Telefon: 386 721 163
Mobil: 736 730 329
E-mail: kariera@tse.cz

OBCHODNÍ ŘEDITEL(KA)

Náplň práce:

  • Příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie organizace v souladu s jejími strategickými cíli
  • Monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí
  • Stanovování interních směrnic pro obchodní činnost organizace
  • Rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků organizace
  • Schvalování obchodních smluv a zakázek
  • Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
  • Analyzování výsledků obchodního týmu a příprava zpráv o průběhu a výsledcích obchodní činnosti organizace
  • Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace, nastavuje a měří klíčové indikátory výkonu (KPI) v prodejní síti.
  • Nastavení prodejních cílů a plánuje výši tržeb firmy

Očekáváme od Vás

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe v obchodě s technickým produktem (znalost v oboru zdravotnictví výhodou)
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem – jednání se zahraničím
  • Znalost španělského jazyka výhodou
  • Komplexní myšlení, vyjednávací schopnosti
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení
  • Důvěra ve schopnosti ostatních, schopnost motivovat druhé
  • Organizační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
  • ŘP sk. „B“

OPERATIVNÍ MANAŽER/KA

  • Metodické řízení oddělení hlavního plánu výroby, výrobního střediska, nákupu a skladového hospodářství
  • Podílení se na tvorbě plánu výroby
  • Operativní řešení problémů (materiál, kapacity)
  • Jednání se zákazníky a dodavateli
  • Koordinace pracovníků s cílem zefektivnění jejich práce, snížení nákladů a zvýšení přidané hodnoty
  • Nastavování, sledování a analyzování klíčových ukazatelů společnosti
  • Aplikování strategie společnosti

Očekáváme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor
  • Zkušenosti na obdobné pozici, nejlépe v automotive, výhodou
  • Znalost AJ slovem i písmem podmínkou
  • Zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací
  • Analytické myšlení, schopnost rychle se rozhodovat
  • Znalost MS Excel, Word, PowerPoint
  • ŘP sk. B

KONTAKTY

T:  +420 386 721 111
tse@tse.cz