Ze u017eeleza a oceli, du00edru v trhu zacelu00ed...

Kariéra

CO VŠE VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Připojte se k mezinárodním projektům s nejnovějšími technologiemi v oboru
  • Získejte důkladné zaškolení, abyste si byli jisti svou prací od prvního dne
  • TSE ELECTRONICS je společnost, která vyrábí pro světové značky v automotive – včetně luxusního Aston Martinu, inovativního BMW, spolehlivé Toyoty a ikonického Fordu
  • Společnost TSE je jediný výrobce inkubátorů v České republice, a tím tak pomáháme předčasně narozeným dětem nejen u nás, ale také v Kazachstánu, Thajsku, Maroku a mnoha dalších zemích po celém světě
  • Sídlíme jen 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží v Českých Budějovicích
  • Nabídneme Vám vlastní parkování pro auto, motorku i kolo
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou je u nás standard
  • Užijte si 5 týdnů dovolené ročně, kterou si můžete flexibilně plánovat podle svých potřeb
  • Pracovní doba 37,5 hod./týden, PO – PA, 7,5 hod./den
  • Atraktivní příplatky: 30 Kč/hod. za noční směny a 9 Kč/hod. za odpolední směny
  • Nabídka různých pozic ve výrobě na 1, 2 nebo 3 směny
  • U TH pozic možnost pružné pracovní doby a občasné práce z domova
  • V naší jídelně si můžete vybrat z 5 druhů jídel denně za pouhých 30 Kč
  • Myslíme na Vaši budoucnost – poskytujeme příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • Podporujeme rodiny – nabízíme příspěvky na dětské pobyty/tábory a na školní potřeby
  • Možnosti dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • Pohodlí při práci je u nás samozřejmostí
  • Pravidelně pořádáme pro naše zaměstnance akce, kde se lépe poznáme a užijeme si zábavu

Souhlas se zpracováním osobních údajů k zaslání životopisu:

Zasláním životopisu tímto výslovně souhlasím, aby společnost TSE, TSE ELECTRONICS a TSE CB zpracovávala moje osobní údaje uvedené v této žádosti o přijetí do zaměstnání.

KONTAKT

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na níže uvedený kontakt.

Bc. Kateřina Neubauerová
Vedoucí personálního úseku
TSE, TSE ELECTRONICS, TSE CB
Mánesova 390/74
371 52 České Budějovice

Telefon: 386 721 163
Mobil: 736 730 329
E-mail: kariera@tse.cz

VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU (M/Ž)

Vaším úkolem bude především:

  • Vedení oddělení nákupu
  • Práce strategického řízení dodavatelů, aktualizace cen
  • Návštěva a hodnocení dodavatelů, komunikace s dodavateli
  • Optimalizace nákupu, správa dokumentace a kontrola smluv
  • Sledování KPI za oddělení nákupu
  • Denní komunikace s ostatními odděleními ve firmě

Očekáváme od Vás:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • Praxe ve vedoucí pozici v oddělení nákupu ve zdravotnictví či výrobní společnosti podmínkou
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Vysokou orientaci na zákazníka
  • Vyjednávací schopnosti, zodpovědný přístup, samostatnost
  • Přirozenou autoritu
  • ŘP sk. B

FULL STACK PROGRAMÁTOR – IT/IS SPECIALISTA (M/Ž)

  • Analýza, návrh a programování aplikací a GUI
  • Správa výpočetní techniky
  • Podpora uživatelů

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost Java, Python
  • Znalost MS Windows, Linux – shell scripty
  • Znalost JavaScript + JQuery nebo Vue, HTML, CSS
  • Znalost základů SQL
  • Znalost práce v MS Office
  • Znalost DB MS SQL; MySQL; PROGRESS výhodou
  • Znalost informačního systému QAD Enterprise Applications a PROGRESS 4GL výhodou
  • Znalost ČJ podmínkou slovem i písmem (podpora běžných uživatelů), AJ – min. B1
  • Analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
  • Vhodné i pro ABSOLVENTY

MECHANIK/ČKA VÝROBKŮ ZACHRAŇUJÍCÍ ŽIVOTY

  • Montáž komplexních laboratorních a zdravotnických produktů – inkubátory, fototerapeutické lampy, vyhřívaná lůžka
  • Dodej našim inkubátorům jiskru a tvoř s námi špičková zařízení pro neonatologii
  • Zajištění kvality tak, že každý přístroj bude splňovat naše vysoké standardy
  • Nezávislá a spolehlivá práce na svých úkolech
  • Pracujeme od pondělí do pátku, 7,5 hod. denně – ranní směna – takže Ti zbyde dostatek času na osobní život

  • Technické vzdělání ideálně v oboru elektro
  • Pokud jsi absolvent, rádi Tě zaučíme
  • Osvědčení dle Zákona 250/2021 ve znění NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50), min. §6 – velká výhoda, kterou oceníme
  • Rychlá orientace v plánech a návodech je klíčová
  • S aktivním přístupem, samostatností a spolehlivostí zapadneš do našeho týmu mechaniků zdravotní techniky
  • Manuální zručnost a technické povědomí je tvou nezbytnou dovedností

KONTAKTY

T:  +420 386 721 111
tse@tse.cz