Ze u017eeleza a oceli, du00edru v trhu zacelu00ed...
Ze u017eeleza a oceli, du00edru v trhu zacelu00ed...

Aktuality

Dobrodružství s technikou

červen 2022

Dne 22.6.2022 jsme se zúčastnili interaktivní výstavy Dobrodružství s technikou, kterou Jihočeská hospodářská komora spolu s partnery uspořádala již pošesté na českobudějovickém výstavišti. Akci letos navštívilo více než 6 000 návštěvníků a jihočeští zaměstnavatelé a školy přilákali různorodostí téměř 250 exponátů z oblasti vědy, techniky a řemesel. Společnost TSE, divize MEDICAL, prezentovala novorozenecký inkubátor SHELLY, který přilákal širokou veřejnost. Malé děti zajímalo, k čemu inkubátor vůbec slouží a zkoušely, jaké má miminko v inkubátoru teplo. Starší děti a dospělí měli dotazy týkající se výroby a kam inkubátory a další zdravotní techniku dodáváme. Společnost TSE ELECTRONICS se prezentovala interaktivní činností – ruční pájení USB klíčenek. Děti si vyzkoušely ruční pájení, kdy si samy do DPS (desky plošných spojů) zapájely LED diodu a SMD Rezistor v pouzdře 2512. Děti měly velkou radost, že se jim klíčenka rozsvítila a že si následně klíčenku s logem TSE, která mění barvy, mohly odnést domů. Tato výstava má za cíl probouzet v dětech zájem o techniku, logické myšlení a řemesla. Jsme rádi, že i spol. TSE může přispět svými produkty a činností k tomu, aby se dětem hravou formou představily technologie, stroje nebo vznik některých výrobků.

 

poskládané
na web

Exkurze SOŠ Velešín

duben 2022

V TSE jsme mohli po dlouhé covidové době opět přivítat studenty… a tak nás 12.4.2022 navštívila SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín. Studentům 1. ročníku jsme nejdříve představili naše společnosti – historii, výrobní program jednotlivých společností a divizí a možnosti uplatnění u nás. Poté následovala prohlídka výroby a technologie společnosti TSE ELECTRONICS, kde se zabýváme osazováním desek plošných spojů. Dále studenti měli možnost nahlédnout do divize TSE MEDICAL, kde sami vyvíjíme a vyrábíme inkubátory a prostředky zdravotní techniky. A navíc jsme měli připravený test technického myšlení a manuální zručnosti, který využíváme při náboru. Z reakcí studentů jsme měli velkou radost – velmi se jim u nás líbilo a jsme přesvědčeni, že exkurze pro ně byla opravdovým přínosem. Věříme, že v budoucnu se studenty opět setkáme při workshopu, letní brigádě nebo při přijímacím pohovoru po dokončení školy.

 

Dobrodružství s technikou

červen 2019

Dne 13.6.2019 jsme se zúčastnili již 5. ročníku akce Dobrodružství s technikou na českobudějovickém výstavišti.
Jednalo se o zážitkový den pro děti, rodiče i pedagogy pořádaný Jihočeskou hospodářskou komorou. Na akci bylo celkem 227 zážitkových stanovišť a návštěvnost byla odhadem 4 500 osob. Smyslem Dobrodružství s technikou je zažít techniku, vědu
a řemesla na vlastní kůži. 

Společnost TSE spol. s r.o. prezentovala svou výrobu vystaveným inkubátorem Shelly a fototerapeutickou lampou LiLLY.  
Společnost TSE ELECTRONICS spol. s r.o. prezentovala ruční pájení a pro nejmenší děti jsme měli připravené zapojování na breadbordu a funkční ilustraci jednoduchého obvodu.  
Naše společnost vzbudila zájem ze strany široké veřejnosti
od nejmenších dětí až po dospělé. Dobrodružství s technikou
se zajisté budeme účastnit i v dalších letech, protože se jedná
o ojedinělou akci, kde můžeme naše produkty prezentovat široké veřejnosti a kde si každý zábavnou formou vyzkouší to, co ho baví a zajímá.

BeFunky-collage
BeFunky-collage

Workshop pro žáky 8. tříd

květen 2019

Dne 17.5.2019 a 24.5.2019 jsme pořádali akci Workshop 8. třídy ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou. Workshopu se zúčastnilo celkem 38 žáků 8. tříd ze ZŠ Matice školské a ZŠ Máj v Českých Budějovicích.

Na Workshopu jsme také přivítali zástupce SPŠ Dukelská
z Českých Budějovic, kteří žákům představili automatického robota. Dle zpětné vazby se žákům pořádaný workshop líbil, dozvěděli se zajímavé informace z oblasti elektrotechniky a zdravotní techniky. Měli možnost vyzkoušet si svou zručnost při stavbě lega podle daného zadání a zkusili si pájení.

Den pro firmy SPŠ Dukelská

květen 2019

Dne 3.5.2019 jsme se zúčastnili prvního ročníku akce Den pro firmy pořádané Střední průmyslovou školou v Dukelské ul. v Českých Budějovicích, kterého se celkem zúčastnilo čtrnáct společností z Českých Budějovic a okolí.

Zástupci společnosti TSE ELECTRONICS, spol. s r.o. a společnosti TSE CB, spol. s r.o. zde prezentovali naši výrobu, informovali studenty o možnostech výkonu praxe a možnostech letních brigád. Studentům maturitních ročníků byly poskytnuté informace o možnostech zaměstnání. Den pro firmy byl za naši společnost úspěšný, studenti se zajímali o naši výrobu a odnášeli si poznatky o možnostech budoucí spolupráce.

BeFunky-collage (1)
IMG_7116

Pronájem kancelářských prostor v blízkosti centra Českých Budějovic

duben 2019

Prostory ve 2. a 3. podlaží budovy na rohu ulic Mánesova a Novohradská:

  • celková výměra 360 m2 – lze pronajmout také jako jednotlivé kanceláře
  • cena za pronájem 75 Kč/m2/měsíc
  • energie (topení, voda, el.) a úklid spol. prostor, podle velikosti pronajaté 
    kanceláře 35 Kč/m2/měsíc
  • možnost sjednání parkovacích míst 600 Kč/měsíc
  • volné ihned

Více informací na t:
703 140 254 (Lávičková) nebo 733 387 238 (Cimrhanzl)

KONTAKTY

T:  +420 386 721 111
tse@tse.cz

© TSE 2019