Autobusové zastávky

C U B U S

CUBUSaxonometrie

Elegantní zastávka s moderním minimalistickým designem, vyniká variabilitou a kvalitním zpracováním. Kombinací materiálů jako je hliník, dřevo a sklo je docíleno jedinečného výrazu. Základním principem AZ CUBUS je modularita, kde krajní pole jsou tvořeny velkoformátovým bezpečnostním sklem a vnitřní pole je vyplněno dřevem, které tvoří jeden celek s lavičkou. Vyrábí se ve dvou, tří, čtyř a více modulových variantách. Zastávka je vhodná pro instalaci ve velkých aglomeracích i v menších obcích.

KLASIK

KLASIKaxonometrie

Autobusová zastávka s klasickým designem, který spojuje tradici s moderní technologií. Kvalitní materiály a zpracování zajišťují dlouholetou životnost a snadnou údržbu. Vyrábí se ve dvou, tří, čtyř a více modulovém provedení v odstínech dle přání zákazníka. Obvodový rám včetně příček se skládá z hliníkových profilů, které jsou stavebnicovým způsobem sestaveny do konečné verze. Zadní i boční stěny jsou rozděleny a prosklené bezpečnostním sklem o tloušťce 5mm. Do všech stěn může být vsazen reklamní panel (City Light). Střecha je zhotovena z polykarbonátových desek vsazených do nerezových profilů. Součástí zastávky je lavička a tabule pro jízdní řády. Zastávka je vhodná pro instalaci ve velkých aglomeracích i v menších obcích

QUADRA

QUADRAaxonometrie

Zastávka s osobitým designem, kombinací pultové střechy a hliníkové konstrukce je docíleno originálního moderního výrazu. Vyrábí se ve dvou, tří, čtyř a více modulovém provedení v odstínech dle přání zákazníka. Kvalitní materiály a zpracování zajišťuj dlouholetou životnost a snadnou údržbu. Zadní i boční stěny jsou rozděleny a prosklené bezpečnostním sklem o tloušťce 5 mm. Do všech stěn může být vsazen reklamní panel (City Light). Střecha je zhotovena z polykarbonátových desek vsazených do nerezových profilů. Součástí zastávky je lavička a tabule pro jízdní řády. Zastávka je vhodná pro instalaci ve velkých aglomeracích i v menších obcích.

QUADRA SOLAR

QUADRASOLARaxonometrie

Zastávka parametrově shodná s modelem QUADRA, navíc obsahuje osvětlení napájené ze solárního panelu, který zajišťuje bezproblémové osvětlení zastávky bez dalších investic do výkopových prací či plateb za elektřinu.

 

TRIBUN

TRIBUN

Zastávka jednoduché a praktické konstrukce - přístřešek s plochou střechou bez bočnic je určený především tam, kde z prostorových důvodů není možné umístit přístřešek s bočnicemi. Jedná se o tramvajové ostrůvky, nebo úzké chodníky. Konstrukce je z kvalitních eloxovaných hliníkových profilů vyplněná tvrzeným bezpečnostním sklem. Střecha je z polykarbonátových desek. Lavice po celé délce přístřešku je upevněná přímo na konstrukci. Vyrábí se ve dvou či více modulovém provedení.